İletişim: 0216 550 70 71

S.S.S.

Anasayfa / S.S.S.

Bir sorunuz mu var?

Sitemizi incelediniz ancak bazı konularda daha detaylı bilgilere ihtiyacınız var. Ya da aradığınızı bulamadığınız? Lütfen öncelikle sizin için derlediğimiz sıkça sorulan sorular kısmına bir göz atınız. Form doldurup bize yollamak için de lütfen çekinmeyiniz. Bu hem bize sizi aydınlatma fırsatı verir, hem de kendimizi ancak bu yolla geliştirebiliriz.

Genel Konular

NetteNetiz yazılımını kendi sunucuma kurabilir miyim?
Yazılımı aşağıdaki özellikleri sunan herhangi bir sunucuya kurabilirsiniz. Bu bileşenler, Türkiye’de hizmet veren sunucu firmalarının tamamına yakınında hazır kurulu olarak gelir.
– PHP v5.3 ve üzeri
– Ioncube v4.4 ve üzeri
– CURL
– MySQL
– GD Library v2 (+TTF Support)
– SOAP Ext.

Siteye Canlı Destek ekleyebilir miyim?
Canlı destek hizmetlerinin tamamına yakınında sitenize bir javascript kodunun eklenmesi yeterlidir. Şablon kodları sizin yönetiminizde olduğundan, ilgili kodları ekleyip canlı destek hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazılıma kendi modüllerimi yazabilir miyim?
NetteNetiz yazılımlarında, şablonlara ait tüm dosyalar (HTML,CSS,JS,PHP) açık kaynak kodlu gelir. Kullandığınız şablon içinde kendi (HTML,CSS,JS,PHP) kodlarınızı ekleyebilir, kendi modüllerinizi geliştirebiliriniz.

Yazılım hangi sanal posları destekliyor?
NetteNetiz ile Akbank, Anadolu Bank, Bank Asya, DenizBank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, ING Bank, İş Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Kuveyt Türk, Türk Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası sanal posları kullanıma hazır gelmektedir.

Sanal pos dışında hangi ödeme yöntemleri destekleniyor?
Talebinize göre yazılım ile beraber Alışveriş Çeki, Havale, Iyzico, Kapıda Ödeme, Mail Order, PAYU, Paypal, Moneybookers ve Mobil Ödeme (Turkcell / Vodafone / Avea) modülleri kurulu olarak gelmektedir.

NetteNetiz yazılımları XML Servisi veren firmalar ile uyumlu mudur?
NetteNetiz paketlerini satın aldığınızda, XML entegrasyonu yapmak istediğiniz tüm firmalardan entegrasyon desteği alabilirsiniz.

Ödeme

Yıllık kira bedeli var mı?
NetteNetiz yazılımında yıllık kira/lisans bedeli bulunmamaktadır. Satın aldığınız yazılım, domain adresinize lisanslanacak ve sunucunuzda herhangi ek bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabileceksiniz.

Sitemi ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
Kurulum / yazılım temini ödemeniz ile aynı günü içerisinde gerçekleşecektir.

Kullandığım site için ekstra modül yazdırabilir miyim?
ShopPHP bir paket yazılım olduğundan ve merkezi bir kernele bağımlılık zorunluğu olmadığından, sitenize özel modülleri bize veya herhangi bir yazılım firmasına hazırlatabilirsiniz. Bizden talep etmeniz için, ihtiyacınızı detaylandırıp, iletişime geçmeniz yeterli. Fiyat teklifiniz aynı iş günü içerisinde gönderilecektir.

Güvenlik

Kredi Kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?
NetteNetiz de kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde (bir kısmı / şifreli / şifresiz) veri tabanında saklanmaz. Form submit durumunda sadece SSL ile şifreli bir şekilde bankaya gönderilir ve gelecek yanıta göre yazılımın ilerleyişi devem eder..

Site güvenliği nasıl sağlanıyor?
Tüm NetteNetiz sunucuları Cisco Firewall ile korunmaktadır. Ayrıca bilinen tüm klasik hack yöntemlerine (SQL Injection, Cross Site Scripting) karşı %100 güvenlidir. NetteNetiz kredi kartı bilgileri sadece banka iletişimde kullanılır ve veri tabanına kaydedilmez.

Destek

Yönetim Paneli kullanımı konusunda destek alabilecek miyim?
Site kurulumunu tamamlayıp teslim ettikten sonra, ön göreceğiniz kullanımı sağlayacak olan personel ya da personellere ofisimizde görsel destekli eğitimler verilmektedir.

Ne kadar süre destek alabileceğim?
Sitenin aktarımları yapılıp, aktif olarak kullanımı başladıktan sonra 3 ay ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

e-ticaret