İletişim: 0216 550 70 71

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Pages / Hizmetlerimiz
Her biri bir diğerinden değişik tasarımlarla zenginleştirilmiş, amaca ve hedefe uygun, geliştirilebilir ve güncellenebilir onlarca tema içinden beraber seçelim, sizin için özelleştirelim.
Yalnızca projesi için birlikte çalıştığımız müşterilerimize özel hazırladığımız muhteşem bir reklam platformu. Organik bir müşteri kitleniz var ise hemen başlayabiliriz.
Markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun mecraları birlikte belirler, sosyal medya reklamlarını hazırlar, bu reklamları yönetir ve detaylı olarak raporlarız.
İşbirliği yaptığımız web projelerini yüksek hızda sunucularda barındırıyoruz. Başarının ve memnuniyetin sürdürülebilir olması bizim için çok önemli

 

 

Sektörünüzde liderliğe oynamak ve rakiplerinizden daha fazla pay almak istiyorsanız, sitenizi sürekli olarak desteklemelisiniz. Ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarına yanıt vermek ve aradıkları bilgiyi eksiksiz sunmak için size desteğimiz tam.
Başarılı bir web projesinin hayata geçirilmesinden sonra artık siz konuşmazsınız. Web sayfanızda ne varsa, ne kadar varsa, odur sizin var olma sebebiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel fotoğrafçılarımız ile hazırız
Dilerseniz sadece web siteniz için.. Dilerseniz sizlerden alacağımız bilgiler ışığında kurumsal kimliğinizi yansıtacak tüm materyalleriniz için. Sitenizle birlikte kullanıma giren yepyeni, dinamik ve çağdaş bir kimlik. Bize kendinizi anlatın yeter.
Bazen ihtiyaç duymadığınız ayrıntılar, zamanla sizin için çok önemli oluyor. Sitenizi teknolojik yeniliklerle donatıyoruz. Bakım anlaşmalarımıza göre, öngördüğünüz aralıklarla veya max. 1 yıllık sürelerle denetliyor ve güncelliyoruz.

Kusursuz Ticaret için

Öncelikle sizin kararlılığınız… Ticaretini yapacağınız ürün/ürünlere karar verip, bu işe emek ve zaman harcamayı göze alıyorsunuz.

Kusursuz Ticaret için

Sonra Müşteri İlişkileri ekibimizle konuyu paylaşıyorsunuz. Projenize en uygun çözümlere, ekip arkadaşlarımızın vereceği detaylı bilgilerden sonra birlikte karar veriyoruz. Bu adım çok önemli. Projeye ne kadar doğru adımlarla başlarsak, o kadar başarılı sonuçlar alacağımızı biliyoruz.

Kusursuz Ticaret için

Seçilen e-ticaret paket ve özelliklerinin şirketiniz için özelleştirilmesi gerekiyor. Olmaz ama ihtiyaç duyulur ise ekstra uygulamalar, hatta çıkartmaların entegrasyonunun sağlanması işlerini profesyonel yazılımcı arkadaşlarımıza emanet ediyoruz.

4.Adım

Siteniz teknik olarak hazır… Bu durumda üzerimize düşen, öncelikle sitenize yükleyeceğiniz ürünlerinizin kusursuz görünmesi gereken detaylı fotoğrafları. Ekip arkadaşlarımız bu konuda da özveri ile çalışıyor ve sonu garantili memnuniyet olan profesyonel çalışmalara imza atıyorlar.

Kusursuz Ticaret için

Artık kusursuzca sergilediğiniz ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Bunun için piyasadaki rakiplerinizin bir adım önünde olmalısınız. Sosyal medya bağlantı ve reklamlarınızla hayran kitlenizi artırmalı ve müşterilerinizle aktif bir iletişim içinde olmalısınız. Siteniz seo konusunda gereken desteği en ileri boyutta sağlıyor.

Bu durumda sizi, Google Adwords ve dışarıdan desteklenecek seo çalışmaları ile arama motorlarında öncelikle listelenenler sıralamasına taşıyacağız.

Kusursuz Ticaret için

Bir hayran kitlemiz, kusursuz çalışan bir ticarethanemiz ve pırıl pırıl ürünlerimiz var. Hepsini birleştiriyoruz. Şirket bilgilerinizi, duyuru ve reklamlarınızı, indirim ve kampanyalarınızı müşterilerinize düzenli bülten gönderimleri ile hatırlatmanızı sağlıyoruz.

Kusursuz Ticaret için

Yeniden hedefliyoruz. Internet dünyasının reklamları hayal gücünüz kadar. Sitenize gelen, gezen, ürünlerinizi gören tüm kullanıcılar için… Site adresinizi hedefleyen reklamlar üretiyoruz. Tasarlanan afişlerinizin önde gelen haber, blog, magazin, spor ve hatta oyun sayfalarında gösterimini sağlıyoruz.

Kusursuz Ticaret için

Bize göre en geç bir yıl. Servis ve Bakım anlaşmalarımız olan müşterilerimiz için, talep edilen süre aralıklarında geliştirilebilir altyapıya sahip olan projelerinizi, teknolojik gelişmelerden yoksun kalmamaları için en geç yıl da bir kez güncelliyor ve bakımını yapıyoruz. Yayınlanma tarihi itibariyle fark edemediğiniz ihtiyaçlarınızı birlikte gözden geçiriyoruz.

Kusursuz Ticaret için

Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalandırdığımız projemiz sürekli emek, ilgi ve zaman yatırımını ilk günden beri hakediyor. Artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hayırlı olsun 😉

Para kazanıyorsunuz, tanınır ve bilinir bir siteniz var. Herkes sizi ve başarılarınızı takdir ediyor. Hep birlikte mutluyuz

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin:

Doğrusu önceleri biraz tereddütle yaklaşmıştık. Ancak proaktif yaklaşımınız, gece gündüz çalışmalarınız ve her talebimizin zamanında karşılanması konusunda ne kadar teşekkür etsek az. Sizi tüm yakın çevremize öneriyoruz. Teşekkürler NetteNetiz Ailesi…
İ.Hakkı TAN, Zidedekor.com
Neredeyse 10 günde fotoğraf çekimleri de dahil tüm projemizi tamamladınız. Bu inanılmaz özveri karşısında size rakip göremiyoruz. Çok kısa zaman içinde kocaman bir şirket olacağınıza inancımız tam. Agit bey iyi ki varsınız…
N.ÇEKER, cilgincakmaklar.com

Alışkanlıkların dışına çıkmak lazım…

e-ticaret