İletişim: 0216 550 70 71

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Misyon & Vizyon

More Platform, dinamik ve sektörde deneyimli kadrosuyla, her geçen gün gelişmekte olan web teknolojilerini, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda verimli ve etkin bir şekilde kullanarak, firmalarla hedef kitleleri arasında etkili iletişimi sağlıyor.

Web tasarım konusunda her geçen gün gelişen ülkemizde, firmalar artık belirli standartlar arasında kaybolmaktan oldukça mutsuz. Tüm projelerin birbirine benziyor oluşu, projesiyle diğerlerinden biraz daha ayrışmak isteyen girişimci firmalar için neredeyse içinden çıkılmaz bir hal almış durumda.

İşte tam da bu noktada her biri diğerinden farklı tasarımlarıyla, gelişme ve güncellemelere son derece açık altyapısı ile hizmet veren NetteNetiz müşterilerine anahtar teslim projelerle çözüm sunuyor.

Dünyadaki gelişimi her zaman çok yakından takip ediyor, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanarak profesyonel çözümlerle %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Her yıl, sanki yeni bir projeye başlıyormuşçasına ödenen bedellere artık veda etme zamanıdır.

Biz Kimiz?

İş Ortaklarımız

Iyzico

Agent
E-ticarette hayatı kolaylaştıran güvenli ödeme altyapısı
HIZLI ve KOLAY 48 saat içinde aktif ticaret! Yalnızca tek entegrasyonla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme almaya başlayın.
GÜVENLİ Güvenlik hem siz hem de müşterileriniz için önemli. Üst düzey veri güvenliği standardı PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico ile içiniz rahat olsun.
EKONOMİK Burada yalnızca sabit komisyon oranları ve adil fiyatlandırma avantajlarına yer var.

PayU

Agent
PayU ile yedi bankanın Sanal Pos’una hızlı bir şekilde sahip olun.
Ürün ve hizmetlerinizin satışını kredi kartıyla, online olarak yapmak istiyorsanız sanal POS’a sahip olmak için yetkili bankalara başvuruda bulunmanız gerekir. PayU ile sanal POS almanıza gerek kalmadan, tek bir entegrasyonla 7 markanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’una kolayca sahip olabilirsiniz.

PAYPAL

Agent
Ödeme almak artık çok kolay. Sizin için her şeyi düşündük. Sitenizde yalnızca birkaç tıkla müşterilerinizin kredi ve banka kartlarından veya PayPal bakiyelerinden hızlıca ödeme alabilirsiniz. Sitenizde PayPal ile ödeme alıyorsanız, mobil üzerinden de satış yapabilirsiniz. Mobil siteniz olmasa bile PayPal mobil bir cihazdan bağlanan müşterileri tespit eder ve ödeme sayfanızı otomatik olarak mobil ekranlarına uyarlar.

Yakında

Agent
İş

 

e-ticaret