İletişim: 0216 550 70 71

Gizlilik Politikası

Anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Kullanım Şartları
Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında Denizbank ile birlikte çalışmaktayız. Bankaların Bonus kartları ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerinizin Alımı ve Kullanımı
İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler NetteNetiz.Net’te saklanır. Kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. NetteNetiz.Net müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği
Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada “3D Secure” sistemi kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) www.NetteNetiz.Net tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerinizin Doğrulanması
Müşteriler NettNetiz’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz – yasaların öngördüğü ölçüde – derhal işleme alınmaktadır.

NetteNetiz.Net’ten gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında NetteNetiz.Net’ sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman bilgi@NetteNetiz.Net e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

e-ticaret